Aktualności

Program bez umowy czyli jak subskrypcja może wspomóc rozliczanie czasu pracy kierowców

Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, zwane inaczej rozliczaniem kierowców do dość złożony proces. Dosyć często spotykamy się z firmami, które nadal wykonują to ręcznie, wspomagają się tabelami i exelami.

Takie rozwiązanie też są skuteczne, ale warto zastanowić się nad tym, czy nie można szybciej, sprawniej i bezpiecznie niwelując ryzyko błędnych, ręcznych obliczeń. Z tego artykułu dowiesz się jak program w formie bez umowy może być przydatny.

Płacisz za dostęp do biblioteki (aplikacji). Jeśli nie chcesz już korzystać – anulujesz subskrypcję, przestajesz płacić. Prościej i bezpieczniej być nie może. Nie ma wiążącej umowy, nie musisz zastanawiać się czy za 4, 6 miesięcy nadal będziesz chciał korzystać z rozwiązania, które dziś wybierasz i uznajesz za najlepsze. Po co wiązać się na miesiące czy też lata?

Wychodząc naprzeciw trendom i chcąc zwiększyć dostępność programu do rozliczania czasu pracy kierowcy, instalowanego na komputerze klienta, z lokalną, bezpieczną bazą danych, postanowiliśmy zrezygnować z jednorazowej, wysokiej, opłaty za program, na rzecz właśnie miesięcznych niskich subskrypcji.

Czytaj dalej Program bez umowy czyli jak subskrypcja może wspomóc rozliczanie czasu pracy kierowców

Sprawdź czym jest subskrypcja